Hakkımızda

Geha Polimer Hakkında

Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve müşteri portföyü olarak sektörde lider firmalar arasındadır. Bünyesine kattığı Uzak Doğu, Orta Doğu ve Avrupa menşeili satış temsilcilikleri ile 40’dan fazla sektöre hizmet etmekte ve her geçen gün genişlettiği ürün gamıyla farklı sektörlere de hitap etmeyi kendi hedef edinen Geha Polimer bu denli geniş ürün yelpazesine sahip olan tamamı yerli sermaye ile kurulmuş sektöründeki tek isimdir.

İthalat, Satış, Teknik Destek, Depolama ve Yükleme, Finans ve Muhasebe departmanlarımızla müşterilerimize en iyiyi sunmanın gayreti içindeyiz. Genç ve deneyimli kadromuz alanında farklılık ve başarı yakalamış isimlerden oluşmaktadır. Özellikle Teknik Destek kadromuz, ihtiyacınız olan hammaddelerin tespiti, bunlarla ilgili teknik bilgi ve destek vererek sorunlarınıza çözüm aramaktadır.

Kendine sürekli gelişimi ve yeniliği hedef koyan şirketimiz kaliteyi standart hale getirmek suretiyle sektörümüze ve dolayısıyla ülkemize katma değer sağlamaktadır.

Daha Temiz Dünya İçin

Geri Dönüşüm

Geri Dönüşümün Önemi

Plastik, cam, metal, kâğıt, seramik, tekstil ve ahşap gibi malzemeler, depolama alanlarına gömülmek yerine ikincil hammadde olarak değerlendirilebilir.

Doğal Kaynaklarımız Korunur

Doğal kaynaklarımız, dünya nüfusunun ve tüketimin artması sebebi ile her geçen gün azalmaktadır. Bu nedenle doğal kaynaklarımızın daha verimli bir şekilde kullanılması gerekmektedir.

Gelecek İçin Yatırımdır

Üzerinde yaşadığımız Dünyanın bize sağlamış olduğu doğal kaynakların verimli bir şekilde kullanılması, gelecek nesillerin de kaynak sıkıntısı çekmemesi için önem arz etmektedir.

Geri Dönüşebilen Maddeler

Kimyasal atıklar, alüminyum, demir, cam, kâğıt, plastik, akü ve piller, motor yağı, elektronik atıklar, organik atıklar, beton…

Geleceğe Umutla Bakmak İçin Geri Dönüşüme Işık Yakın

Topluma çevre odaklı bir bakış açısı kazandırmayı amaçlayan GEHA POLİMER geri dönüşüm yoluyla döngüsel ekonomiye katkı sağlamaktadır.

Geha Polimer